O produktu

Labu Clean čistící pasta

je PH neutrální, zpětně promašťuje pokožku a je z více než 90% biologicky odbouratelný. Na rozdíl od čistících past se při použití této vysoce účinné třecí pasty vyhnete ucpání odpadu, a právě tak je i značně zredukováno znečištění umyvadel.


Složení: aqua, polyurethane, dodecylbenzene sulfonic acid, triethanolamine, citrus dulcis, sodium laureth sulfate, isotridecanolethoxilat, cocamide dea, urea, tridecylalkoholethoxylant, sodium dodecylbenzenesulfonate, sodium chloride, pentasodium triphosfate, carbomer, cloroacetamide, c.i. 15985, obsahuje chloracetamid

LABU CLEAN čistič rukou, to je více než století tradice výrobce a od roku 1996 i na českém trhu, pouze od naší firmy. 
Tato vynikající mycí pasta má vysoký poměr čistícího účinku a optimálního ošetření pokožky. Hlavní komponenty jsou lanolin, glycerín, allantoin a diathanolamidová kyselina z kokosového tuku s celkovým podílem přes 5%. 
Vynikající mycí účinek byl dosažen bez přídavku rozpouštědel za pomoci vysokého obsahu mycích substancí a přidáním polyuretanové moučky jako třecího prostředku. 
Tato velmi jemně mletá polyuretanová moučka vypadá pod mikroskopem jako polámané včelí plásty. Nejjemnější zrníčka dostanou špínu také z jemných pórů. V porovnání s ostatními třecími prostředky (křemičitý písek, dřevěné piliny) je polyuretanová moučka podstatně měkčí a tím pro pokožku příjemnější.

TROCHU POČTŮ: 
Optimální množství naší mycí pasty pro jedno použití je cca. 4 ml, čehož docílíme použitím dávkovací pumpičky, která se šroubuje přímo na kanystr 5000 ml. Pětilitrový kanystr nám tedy dá přibližně 1250 dávek, což postačé zhruba pro deset pracovníků (dvě mytí denně) na tři měsíce. Srovnáme-li tedy naší mycí pastu s ostatními mycími prostředky, po jejichž použití výrobce doporučuje následné ošetření rukou mýdlem a mastným krémem, vychází naše cena velice příznivě.

Zdravotní nezávadnost byla posouzena Státním zdravotním ústavem v Praze, který na základě vyšetření mikrobiologického, chemického a vyšetření dráždivosti nemá ze zdravotního hlediska proti výrobku LABU CLEAN čistič rukou námitek dle platných předpisů.